Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Lékárna Mediexpert s.r.o. Menu

Při bolesti a zánětu

Nejprodávanější v kategorii

Valetol - 24 tbl.

Valetol
Valetol užívají dospělí a mladiství krátkodobě při bolestech...

89 Kč

Volně prodejný lék

Apo-Ibuprofen 400 mg - 100 tbl.

Apo-Ibuprofen
Apo-Ibuprofen 400 mg obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum),...

139 Kč

Volně prodejný lék

Nalezené produkty: 7 | Zrušit filtry

Produkty

Ibalgin Junior 40mg/ml por.sus.1x100ml

Ibalgin Junior
Ibalgin Junior je určen ke krátkodobé léčbě: horečky, mírné až středně...

Volně prodejný lék

Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg

Aspirin
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické...

329 Kč

Volně prodejný lék

Aspirin 500mg por.tbl.obd.40x500mg

Aspirin
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické...

169 Kč

Volně prodejný lék

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

Aspirin
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické...

Volně prodejný lék

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

Aspirin
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické...

45 Kč

Volně prodejný lék

Apo-Ibuprofen 400 mg - 100 tbl.

Apo-Ibuprofen
Apo-Ibuprofen 400 mg obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum),...

139 Kč

Volně prodejný lék

Valetol - 24 tbl.

Valetol
Valetol užívají dospělí a mladiství krátkodobě při bolestech...

89 Kč

Volně prodejný lék