Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Lékárna Mediexpert s.r.o. Menu

La Roche-Posay

La Roche-PosayPřípravky La Roche-Posay jsou vytvářeny na základě dvou hlavních principů: vysoké nároky a dermatologická bezpečnost.

Proces vytváření přípravků La Roche-Posay je velmi důležitým a rozhodujícím faktorem v bezpečnosti přípravku ještě před jeho vývojem a musí respektovat přísná pravidla výroby ustanovená Laboratoří La Roche-Posay. V této fázi jsou eliminovány všechny rozpoznané dráždivé faktory a rozhoduje se o výběru aktivních látek pro jejich účinnost.

V přípravcích La Roche-Posay je termální voda spojena s minimálním počtem, ale optimální koncentrací aktivních látek. Složení přípravků La Roche-Posay je vyvíjeno tak, aby koncentrace účinných látek byla velmi dobře tolerována pokožkou a zároveň byla zaručena účinnost.

Každý přípravek La Roche-Posay musí prokázat svůj účinek podle přísných kritérií: zaprvé viditelný výsledek, potvrzený dermatologem a také vědecky změřený účinek v porovnání s placebem.

Nalezené produkty: 118

Produkty

La Roche-Posay Toleriane Micelární voda pro…

La Roche-Posay Toleriane Micelární voda pro reaktivní pleť Akce Výprodej
Micelární voda pro velmi citlivou až reaktivní pleť čistí pleť...
sleva -20%

383 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane Micelární voda pro…

La Roche-Posay Toleriane Micelární voda pro reaktivní pleť Akce Výprodej
Micelární voda pro velmi citlivou až reaktivní pleť čistí pleť...
sleva -20%

319 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane micelární voda pro…

La Roche-Posay Toleriane micelární voda Akce Výprodej
Čisticí a zklidňující micelární voda pro citlivou pleť, vhodná...
sleva -20%

367 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane micelární voda pro…

La Roche-Posay Toleriane micelární voda Akce Výprodej
Čisticí a zklidňující micelární voda pro citlivou pleť, vhodná...
sleva -20%

295 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Lipikar AP+ Max balzám 200 ml

La Roche-Posay Lipikar AP+ Max balzám 200 ml Akce Výprodej
Nové vylepšené složení - Tělový balzám La Roche-Posay Lipikar...
sleva -20%

343 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Lipikar AP+ olej do koupele a…

La Roche-Posay Lipikar olej Akce Výprodej
La Roche-Posay Lipikar Huile - zvláčňující relipidační koupelový...
sleva -20%

335 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane čisticí krém 400 ml

La Roche-Posay Toleriane čisticí krém Akce Výprodej
La Roche-Posay Toleriane čisticí krém je jemný čisticí krém proti...
sleva -20%

367 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Hyalu B5 suractivated sérum 30 ml

La Roche-Posay Hyalu B5 sérum Akce Výprodej
NOVÉ La Roche-Posay Hyalu B5 sérum je ultra koncentrovaná péče...
sleva -20%

775 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Hyalu B5 krém 50 ml

La Roche-Posay Hyalu B5 krém Akce Výprodej
La Roche-Posay Hyalu B5 hydratační krém s kyselinou hyaluronovou...
sleva -20%

743 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Cicaplast Gel B5 40ml

La Roche-Posay Cicaplast Gel Akce Výprodej
La Roche-Posay Cicaplast Gel B5 urychluje obnovu popraskané,...
sleva -20%

311 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane Multi-Dimension řasenka…

La Roche-­Posay Toleriane Multi­-Dimension Akce Výprodej
La Roche- Posay Toleriane Multi -Dimension (dříve La Roche- Posay...
sleva -20%

463 

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane Dermallergo krém na…

 La Roche-Posay Toleriane Dermallergo oční Akce Výprodej
Hydratační a zklidňující oční krém na ultracitlivé oční okolí Oficiální...
sleva -20%

463 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane Dermallergo noční krém…

La Roche-Posay Toleriane Dermallergo noční krém Akce Výprodej
La Roche-Posay Toleriane Dermallergo noční krém je hydratační...
sleva -20%

519 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane Dermallergo fluidní krém…

La Roche-Posay Toleriane Dermallergo fluidní krém Akce Výprodej
La Roche-Posay Toleriane Dermallergo fluidní krém je hydratační...
sleva -20%

495 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Effaclar čisticí pěnící gel pro…

La Roche-Posay Effaclar čisticí pěnící gel Akce Výprodej
La Roche-Posay Effaclar Gel Moussant - čisticí pěnící gel pro...
sleva -20%

335 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Lipikar zklidňující a ochranný…

La Roche-Posay Lipikar Akce Výprodej
La Roche-Posay Lipikar zklidňující a ochranný sprchový gel jemně...
sleva -20%

263 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ sprchový gel…

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ sprchový gel Akce Výprodej
La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ sprchový gel je ultrajemný...
sleva -20%

359 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Lipikar AP+ Max balzám 400 ml

La Roche-Posay Lipikar AP+ Max balzám 400 ml Akce Výprodej
Nové vylepšené složení - Tělový balzám La Roche-Posay Lipikar...
sleva -20%

495 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Lipikar Surgras zvláčňující…

 La Roche-Posay Lipikar Surgras zvláčňující sprchový gel Akce Výprodej
Pro každodenní hygienu suché až velmi suché kůže dětí a dospělých. Oficiální...
sleva -20%

351 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane voděodolná řasenka 7,6 ml

La Roche Posay toleriane waterproof Akce Výprodej
La Roche-Posay Toleriane voděodolná řasenka (dříve La Roche-Posay...
sleva -20%

463 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Toleriane Dermallergo krém 40 ml

La Roche-Posay Toleriane Dermallergo krém Akce Výprodej
La Roche-Posay Toleriane Dermallergo krém je hydratační krém...
sleva -20%

495 

Dermokosmetika

La Roche-Posay Effaclar Duo[+] M korekční…

La Roche-Posay Effaclar Duo Akce Výprodej
La Roche-Posay Effaclar Duo[+] M je gelový hydratační krém proti...
sleva -20%

335 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Effaclar Mat hydratační zmatňující…

La Roche-Posay Effaclar mat Akce Výprodej
La Roche-Posay Effaclar mat stahuje póry a dlouhodobě zmatňuje....
sleva -20%

343 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Kerium extrémně jemný fyziologický…

La Roche-Posay Kerium Akce Výprodej
La Roche-Posay Kerium extrémně jemný fyziologický šampon pro...
sleva -20%

359 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Nutritic Intense Riche 50 ml

La Roche-Posay Nutritic Intense Riche Akce Výprodej
La Roche-Posay Nutritic Intense Riche transformuje velmi suchou,...
sleva -20%

519 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Nutritic Intense 50 ml

La Roche-Posay Nutritic Intense Akce Výprodej
La Roche-Posay Nutritic Intense jemný krém - transformuje suchou...
sleva -20%

439 

Koupit

Kosmetika

La Roche-Posay termální voda 300 ml

La Roche-Posay Eau thermale Akce Výprodej
La Roche-Posay Eau Thermale - Termální voda z La Roche-Posay....
sleva -20%

295 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay termální voda 150 ml

La Roche-Posay termální voda Akce Výprodej
Termální voda z La Roche-Posay. Jedinečné složení s vysokým obsahem...
sleva -20%

183 

Dermokosmetika

La Roche-Posay Effaclar čisticí micelární voda…

 La Roche-Posay Effaclar čisticí micelární voda Akce Výprodej
La Roche-Posay Effaclar Eau Dermaquillante Purifiante - čisticí...
sleva -20%

335 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Effaclar adstringentní pleťová…

La Roche-Posay Effaclar adstringentní pleťová voda Akce Výprodej
La Roche-Posay Effaclar Lotion - adstringentní pleťová voda (tonikum)...
sleva -20%

367 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Effaclar čisticí pěnící gel pro…

La Roche-Posay Effaclar čisticí pěnící gel Akce Výprodej
La Roche-Posay Effaclar Gel Moussant - čisticí pěnící gel pro...
sleva -20%

295 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Effaclar H Iso-Biome čisticí krém…

La Roche-Posay Effaclar H Akce Výprodej
La Roche-Posay Effaclar H Iso-Biome je čisticí krém, které pomáhá...
sleva -20%

383 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Effaclar K (+) obnovující péče pro…

La Roche-Posay Effaclar K Akce Výprodej
La Roche-Posay Effaclar K (+) obnovující péče pro mastnou pleť...
sleva -20%

359 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Effaclar A.I. cíílená korekční…

La Roche-Posay Effaclar A.I. Akce Výprodej
La Roche-Posay Effaclar A.I. - cílená korekční péče proti nedokonalostem...
sleva -20%

319 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Pure Vitamin C lehká textura 40 ml

La Roche Posay Pure Vitamin C normální pleť 40 ml Akce Výprodej
Krém proti stárnutí pleti pro normální až smíšenou pleť s vitaminem...
sleva -20%

703 

Koupit

Dermokosmetika

La Roche-Posay Cicaplast hojivý balzám B5+ 40ml

La Roche-Posay Cicaplast hojivý balzám B5+ Akce Výprodej
La Roche-Posay Cicaplast balzám B5+ - zklidňuje a obnovuje citlivou...
sleva -20%

199 

Koupit

Dermokosmetika