Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Lékárna Mediexpert s.r.o. Menu

Urgo opary

Urgo opary se používá na ochranu a ošetření oparů na rtech. Urgo opary je určen k použití od výskytu prvních příznaků (brnění, svědění a pálení) až do úplného vymizení oparu.

  • Zdravotnický prostředek
  • EAN: 3546895032346
Dostupnost:
do 24 h.

365 

Informace o produktu

Urgo opary se používá na ochranu a ošetření oparů na rtech. Urgo opary je určen k použití od výskytu prvních příznaků (brnění, svědění a pálení) až do úplného vymizení oparu.

Gelová náplast připravená k okamžitému použití. Vytváří film, který izoluje a ošetřuje. Je nenápadný a pohodlně se snáší.

Urgo opary je filmogel: vytváří ošetřující, izolující a diskrétní film, který je účinný ve všech stadiích oparu. Tento filmogel:

  • ulevuje od brnění, svědění a pálení
  • omezuje růst oparu a vytvoření puchýřků a stroupků,
  • podporuje hojení a omezuje šíření nákazy

Složení:
celulózový derivát, minerální kyselina, karboxylové kyseliny, rostlinný olej, alkohol, voda.

Kontraindikace:

Nepoužívejte na opary na rtech, pokud průměr oparu přesahuje 1 cm. Tyto opary vyžadují vyjádření lékaře.

Nepoužívejte v případě alergií na jednu ze složek přípravku Urgo opary.

Návod na použití:
Pomocí jednorázového aplikátoru naneste potřebné množství přípravku Urgo opary a pokryjte opar (opar a pokožku kolem před nanesením očistěte).

Je možné, že po aplikaci Urgo opary budete mít přechodný pocit svrbění nebo pálení. Nechte zaschnout přibližně 1 až 2 minuty. Doba schnutí závisí na aplikovaném množství přípravku Urgo na opary . Na oparu se vytvoří průhledný film.

Tento filmogel je určen k použití již od prvních příznaků (brnění, svědění a pálení). Lze aplikovat až čtyřikrát denně k omezení růstu oparu. V průběhu ošetření opakujte aplikaci tak často, jak je to potřebné – v závislosti na přilnavosti přípravku Urgo na opary a pokožce na rtu: maximálně 2 až 4 aplikace denně. Pokračujte v ošetření až do úplného zhojení.

Varování:
Výhradně na kožní aplikace.

Při nanášení může vyvolat přechodný pocit štípání.

Nevhodné pro děti do 12 let.

Nenanášejte v blízkosti očních partií. Zamezte jakémukoliv kontaktu s očima.

Po aplikaci lahvičku pevně uzavřete.

Nepoužívejte aplikátor více než jednou (jednorázové použití).

Nepolykejte.

Během nanášení nekuřte, ani před úplných zaschnutím přípravku Urgo na opary nebo v blízkosti lahvičky. Hořlavé v tekutém stavu.

Poraďte se s lékařem nebo lékárníkem v případě pochybností nebo v případě snížení nebo oslabení vaší imunity nebo pokud se opar nezlepší do 7 dnů.

Uchovávání:
Přípravek Urgo na opary nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Uchovejte mimo dosah ohně a všech zdrojů vznícení, při teplotě do 40 °C. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Distributor:
Urgo-medicom s.r.o., Praha, ČR

Balení:

3 ml

Parametry