Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Lékárna Mediexpert s.r.o. Menu

Eucerin Sun regenerační gel po opalování

Eucerin regenerační gel po opalování proti sluneční alergii po slunění příjemně...
  • Výrobce: Eucerin
  • Kosmetika
  • EAN: 4005800066443
Produkt se již neprodává.

Informace o produktu

  • Výrobce: Eucerin
  • EAN: 4005800066443

Eucerin regenerační gel po opalování proti sluneční alergii po slunění příjemně ochlazuje a intenzivně regeneruje pokožku vystavenou slunečnímu záření. Minimalizuje riziko podráždění a vzniku alergií - bez barviv, emulgátorů a parfemace.

Eucerin regenerační gel po opalování proti sluneční alergii :

  • Regeneruje pokožku vystavenou slunečnímu záření.
  • Obsahuje přírodní aktivní složku AGR (alpha-glucosyl-rutin) pro ochranu kožních buněk.
  • Minimalizuje riziko podráždění a vzniku alergií.
  • Lehká konzistence se dobře nanáší a rychle vstřebává.

Dermatologové dnes rozlišují tři základní skupiny slunečních alergií:

- Polymorfní světelná erupce
K senzibilizaci pokožky dochází často na jaře po prvním intenzivnějším oslunění. Nejvíce postižená bývají místa trvale vystavená slunečnímu záření (dekolt, ruce, lýtka). První kožní příznaky jako svědění, kopřivka nebo puchýřky vznikají obvykle 24 - 96 hodin po oslunění.

- Acne aestivalis (Mallorca acne)
UV záření v kombinaci s určitými ingrediencemi obsaženými v kosmetických produktech (např. emulgátory, barviva) může vyvolat alergickou reakci pokožky. Projevuje se často vznikem zanícených pupínků připomínajících svým vzhledem akné.

- Fotoalergické a fototoxické reakce
Příčinou fotoalergických reakcí je vzájemná interakce slunečního záření a látek, které nejsou dráždivé, ale pod vlivem UV záření se mohou změnit v alergeny. Patří mezi ně parfémy, některé celkově podávané léky (antibiotika, antihypertenziva, antidiabetika, antikoncepce) nebo léky používané zevně (nesteroidní antirevmatika, rostlinné výtažky).

Eucerin krémové gely na opalování pro citlivou pokožku s antioxidantem AGR a vitamínem E představují účinnou prevenci před vznikem slunečních alergií.

AGR
UVA záření podněcuje vznik volných radikálů, které způsobují poškození lipidů v ochranné vrstvě pokožky a vyvolávají trvalé změny v DNA kožních buněk. Přírodní antioxidant AGR (alpha-glucosyl-rutin) v kombinaci s vitaminem E tvoří efektivní antioxidační komplex, který svým působením neutralizuje volné radikály, a tím předchází jejich nepříznivému vlivu na pokožku. Navíc posiluje obranné mechanismy pokožky proti vlivu slunečního záření.

Tinosorb S
Sluneční kosmetika Eucerin využívá vysoce účinný širokospektrální UV filtr Tinosorb S. Tinosorb S dokáže i při nízké koncentraci UV filtrů zaručit vysoce efektivní ochranu před UVB i UVA zářením. Použití Tinosorb S rovněž umožňuje výrazně snížit koncentrace doplňkových filtrů, a tím je minimalizováno riziko vzniku alergických reakcí na tyto složky.

Výrobce:

Beiersdorf AG, Hamburk, Německo

Distributor:

Beiersdorf spol. s.r.o , Praha, ČR

Účinné složky:

Složení s přírodním antioxidantem alpha-glucosyl-rutinem (AGR) aktivně chrání kožní buňky před působením volných radikálů, které jsou hlavními iniciátory slunečních alergií. V kombinaci s antioxidačním působením vitamínu E navíc aktivuje přirozené ochranné mechanismy v pokožce.

Klinické studie potvrzují vysokou účinnost a vynikající kožní snášenlivost u citlivé pokožky a pokožky alergické na sluneční záření. Dermatologicky a klinicky testováno a schváleno.

Způsob použití:

Eucerin regenerační gel po opalování proti sluneční alergii aplikujte po slunění na očištěnou a suchou pokožku těla.

Balení:

150 ml

Parametry

Podobné produkty najdete v: