Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Lékárna Mediexpert s.r.o. Menu

Argin-IN pro muže - 45 tbl. + 45 tbl. zdarma

Doplněk stravy Argin-IN pro muže je určen k posílení sexuální aktivity. Argin-IN pro muže...

  • EAN: 8594059730862
Dostupnost:
do 24 h.

899 

Informace o produktu

Doplněk stravy Argin-IN pro muže je určen k posílení sexuální aktivity. Argin-IN pro muže je kombinací účinných látek napomáhajících ke zlepšení erekce a sexuální výkonnosti. Látky obsažené v přípravku Argin-IN pro muže jsou posíleny patentovanou složkou Magisterium, která celkovou účinnost zvyšuje. Složení má pozitivní vliv na délku a kvalitu pohlavního styku.

Při pravidelném užívání Argin-INu pro muže účinek nastupuje pozvolna a po 4 týdnech je maximální. Účinek přetrvává určitou dobu (až týden) po vysazení. Přírodní složky obsažené v produktu zlepšují prokrvení svalů včetně kavernózních těles (přirozená struktura penisu, která se při ztopoření plní krví), což vede ke zlepšení erekce, a má tak pozitivní vliv na sexuální výkonnost.

Složky v Argin-INu pro muže:

  • napomáhají erekci
  • mají pozitivní vliv na délku a kvalitu pohlavního styku
  • zlepšují uspokojení ze sexuálního života.

Další informace

Výrobce:

Simply You a.s., Vítkov, Česká republika

Celkové složení kapslí Argin-IN:

L-arginin monochlorid 350 mg; Magisterium (biomasa chlorely obohacená stand.obsahem biologicky vázaného selenu 200-300 mg/kg) 50 mg; Biologicky vázaný selen 10-15 µg; Vitamin E 6,5 mg; Suchý extrakt z listu čajovníku čínského standardizovaný na 60% obsah polyfenolů a 25% obsah epigalokatechingalaktinu) 20 mg; Kofein 25 mg; talek; želatina; mikrokrystalická celulóza; barviva.

Magisterium je patentově chráněná složka unikátní svými protektivními účinky na pohlavní orgány. Originálním biotechnologickým postupem upravená biomasa chlorely svými přírodními látkami pozitivně ovlivňuje prokrvení pohlavních orgánů, jejich funkčnost a omezuje negativní vlivy stárnutí na sexualitu. Vhodně tak doplňuje a posiluje experimentálně prokázaný pozitivní účinek L-argininu na erekci. Dlouhodobé užívání také zlepšuje kvalitu mužského semene a má pozitivní vliv na plodnost muže i ženy.

Kontraindikace:

Neužívejte tobolky Argin-IN při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Nežádoučí účinky:

Žádné nežádoucí účinky nebyly pozorovány.

Těhotenství a kojení:

Doplněk stravy Argin-IN pro muže není určen pro těhotné a kojící ženy.

Dávkování:

3 tobolky Argin-IN pro muže denně, je možno je užít i současně a dostatečně zapít tekutinou. Přípravek Argin-IN pro muže pro maximalizaci účinku užívejte po dobu 4 týdnů. Celý proces je možné opakovat v průběhu roku několikrát, nejlépe s týdenní přestávkou po spotřebování měsíční dávky (90 tobolek).

Upozornění:

Doplněk stravy Argin-IN pro muže neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen dětem do 15 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Argin-IN pro muže je doplněk stravy - není registrováno jako léčivo.

Souběžné užívání s léky předem konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Uchovávání:

Argin-IN pro muže uchovávejte v suchu a dobře uzavřeném obalu při teplotě 10 - 25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah i dohled dětí.

Varování:

Doplněk stravy Argin-in pro muže nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu !

Balení:

45 tobolek + 45 tbl. zdarma