Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Lékárna Mediexpert s.r.o. Menu

Apotex

Nalezené produkty: 8

Produkty

Provakcin
Provakcin Plus je potravina pro zvláštní lékařské účely. Provakcin...

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Apo-Cetirizin
Apo-Cetirizin 10 mg patří mezi léky proti alergii.

Volně prodejný lék

Apo-Diclo
Apo-Diclo 25 mg přináší rychlou úlevu od bolesti.

Volně prodejný lék

Apo-ome 20
K léčbě u osob, které trpí častými příznaky pálení žáhy.

Volně prodejný lék

Apo-Cetirizin
Apo-Cetirizin 10 mg je lék proti alergii.

Volně prodejný lék

Apo-Ibuprofen
Apo-Ibuprofen 400 mg obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum),...

Volně prodejný lék

Apo-Ibuprofen 400 mg - 100 tbl.
Apo-Ibuprofen 400 mg obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum),...

Volně prodejný lék

hemagel
HemaGel je hydrofilní gel k urychlení hojení ran. Hemagel nabízí...
sleva -8%

549 

Koupit

Zdravotnický prostředek