Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Lékárna Mediexpert s.r.o. Menu

Vichy Capital Soleil sprej beach SPF50+ 200ml Sleva 24%

Akce %Sleva Vichy Capital Soleil SPF50 ochranný sprej

Vichy Capital Idéal Soleil Beach je sprej na opalování pro celou rodinu s ochranným faktorem SPF 50+

  • Výrobce: Vichy
  • Kosmetika
  • EAN: 3337875648561
Dostupnost:
do 24 h.

Původní cena: 499  379  (313,22  bez DPH)

Informace o produktu

Vichy Capital Idéal Soleil Beach je sprej na opalování pro celou rodinu s ochranným faktorem SPF 50+, který obsahuje široké spektrum UV filtrů. Je odolný nejen vůči potu či vodě, ale také soli a chlóru, takže zajišťuje za každé situace maximální ochranu pokožky proti slunečnímu záření. Hypoalergenní složení bez parfémů a parabenů je vhodné pro všechny typy pleti.

Způsob použití:
Před aplikací pořádně protřepejte a před sluněním aplikujte na pokožku těla i obličeje v dostatečném množství. Aplikaci často opakujte - zejména po plavání, zpocení nebo po osušení ručníkem - pro udržení původní úrovně ochrany i když je krém voděodolný.

Při aplikaci vynechejte oblast okolo očí a zamezte zasažení očí. Nechte důkladně vstřebat a dbejte, aby nedošlo k přímému kontaktu s oděvy a pevnými povrchy, aby nedošlo k jejich znečištění.

Upozornění:
Redukce nanášeného množství významně snižuje úroveň ochrany.

Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko! Vyhýbejte se expozici v čase nejvyššího záření. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Žádný ochranný přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci!

Balení:
200 ml

Parametry

Způsob podání Zevně na pokožku
Podobné produkty najdete v: