Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Lékárna Mediexpert s.r.o. Menu

Dentivac plus

Dentivac plus podporuje lokální imunitní obranné mechanismy nacházející se na povrchu sliznice dutiny ústní a sliznice dásní.
  • Doplněk stravy
  • EAN: 8594004858757
Dostupnost:
do 24 h.

335  (291,30  bez DPH)

Informace o produktu

Doplněk stravy Dentivac plus podporuje lokální imunitní obranné mechanismy nacházející se na povrchu sliznice dutiny ústní a sliznice dásní. Přípravek Dentivac plus se podává především preventivně proti zubnímu kazu a paradentóze. Je možné jej aplikovat současně s antibiotiky či jinými farmaceutickými látkami.

Dentivac plus je určen dětem, ženám a mužům všech věkových kategorií. Pravidelným užíváním přípravku Dentivac dochází k navození fyziologické rovnováhy prostředí dutiny ústní, čímž přispívá ke snížení rizika vzniku zubního kazu a paradentózy.

Dentivac plus:

  • Příznivě ovlivňuje imunitní odpověď vůči patogenům způsobujících vznik zubního kazu a paradentózy
  • Příznivě působí i na zvýšení celkové imunitní odpovědi a tím přispívá ke zvýšení obranyschopnosti proti nejrůznějším infekčním onemocněním dutiny ústní , především paradentóze a zubnímu kazu.
  • Samostatně nebo jako doplněk specifické léčby napomáhá navození fyziologického stavu imunity dutiny ústní.

Celkové složení tablet Dentivac plus:

10 mg aktivní substance připravené lyofilizací inaktivovavných mikroorganismů: Streptococcus mutans lysatum cryodessicatum (CCM 7533), Actinomyces viscosus lysatum cryodessicatum (CCM 7536), Porphyromonas gingivalis lysatum cryodessicatum (CCM 7537), Aggregatibacter actinomycetemcomitans lysatum cryodessicatum (CCM 7604), Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum (CCM 7083) a pomocné látky Xylitol, manitol, hydroxypropylmetylceluloza, karboxymetylceluloza sodná sůl, stearan hořečnatý, erythritol, mentolové aroma v 1 tabletě Dentivac Plus.

Přípravek Dentivac plus je vyráběn z přírodních materiálů.

Kontraindikace:

Neužívejte tablety Dentivac plus při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Nežádoučí účinky:

Nejsou známy.

Intertakce:

Nejsou známy. Nedoporučuje se současné užívání přípravku Dentivac plus spolu s jinými imunobiologickými přípravky. V těchto případech je vždy nutná konzultace s lékařem.

Těhotenství a kojení:

Vhodnost použití doplňku stravy Dentivac plus během těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

Doporučené dávkování a způsob použití:

Dospělí užívají 1 tabletu Dentivac plus denně, nejlépe ráno po jídle a po vyčištění chrupu po dobu 10 dní, poté 20 dní vynechat a opět užívat 1 tabletu denně po dobu 10 dní, následně opět 20 dní vynechat a opět užívat 1 tabletu denně po dobu 10 dní.

Tabletu Dentivac plus nechte volně rozpustit v ústech (doporučuje se 3-5 min.) a dokonale sliny s rozpuštěným přípravkem několikrát proválejte v celé dutině ústní!

Po ukončení tohoto základního cyklu používání doplněk stravy Dentivac je možno v tomto dávkování po opětovné 20 denní přestávce pokračovat.

Upozornění:

Doplněk stravy Dentivac plus neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Dentivac je určen pro dospělé, případné používání u dětí, těhotných a kojících žen je nutno předem konzultovat s lékařem!

Nedoporučuje se současné užívání přípravku Dentivac plus spolu s jinými imunobiologickými přípravky.

Dentivac je doplněk stravy - není registrováno jako léčivo.

Uchovávání:

Tablety Dentivac plusuchovávejte v suchu a dobře uzavřeném původním obalu při teplotě 15 - 25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah i dohled dětí.

Varování:

Doplněk stravy Dentivac nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu !

Výrobce:

Bioveta, a. s., Ivanovice na Hané, Česká republika ve spolupráci s firmou Favea spol. s r. o. Kopřivnice, Česká republika

Balení:

30 tablet rozpustných v ústech.

Parametry